UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

W piątek, 3 maja przypada UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI – głównej patronki Polski. W tym uroczystym dniu odprawimy w naszej świątyni Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 16.00. Podczas każdej Eucharystii modlić się będziemy o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny, odnowimy także Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego, a na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji Strażaków naszej Gminy z racji wspomnienia ich Patrona św. Floriana.

Inne wpisy

Bierzmowanie 2024

W piątek, 14 czerwca, na Mszy św. o godz. 17.00 Ks. Bp Andrzej Kaleta udzielił Sakramentu Bierzmowania 47...
Przeczytaj więcej

Pielgrzymka dziękczynna

Podczas "Białego Tygodnia", 21 maja, dzieci komunijne z naszej parafii, wraz z rodzinami oraz katechetami, odbyły pielgrzymkę dziękczynną...
Przeczytaj więcej

I Komunia Święta

W sobotę, 18 maja, w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy uroczystość I Komunii świętej. 75 dzieci klas trzecich po...
Przeczytaj więcej