I Komunia Święta

W sobotę, 18 maja, w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy uroczystość I Komunii świętej. 75 dzieci klas trzecich po raz pierwszy uczestniczyło w pełny sposób we Mszy św. przyjmując do swego serca Pana Jezusa pod postacią Chleba.
Otoczmy te dzieci naszą modlitwą prosząc Pana Boga o wszelkie łaski i błogosławieństwo dla nich, aby jak najczęściej jednoczyły się z Panem Jezusem w Komunii Świętej.
Dzieci I-komunijne wraz z rodzicami – w ramach Białego Tygodnia – zapraszamy na Msze św. w tygodniu o godz. 17.00 do piątku włącznie. We wtorek, 21 maja dzieci udają się na Pielgrzymkę dziękczynną do Skarżyska i Kałkowa. Wyjazd z parkingu o godz. 7.45.

Inne wpisy

Bierzmowanie 2024

W piątek, 14 czerwca, na Mszy św. o godz. 17.00 Ks. Bp Andrzej Kaleta udzielił Sakramentu Bierzmowania 47...
Przeczytaj więcej

Pielgrzymka dziękczynna

Podczas "Białego Tygodnia", 21 maja, dzieci komunijne z naszej parafii, wraz z rodzinami oraz katechetami, odbyły pielgrzymkę dziękczynną...
Przeczytaj więcej

Dzień Seminaryjny

5 maja w naszej wspólnocie parafialnej obchodziliśmy Dzień Seminaryjny, czyli dzień, w którym przedstawiciele Wyższego Seminarium Duchownego w...
Przeczytaj więcej